Vårsalg: Nå opptil -70%! Kjøp her

Nytt Marseille treningstøy | Les mer om kolleksjonen her

09.07.2018

Skrevet av Lydia Nguyen

Marseille er kjent for mer enn bare fotball. Det var her fotballmoten startet! Marseilles nye draktsett ble lansert i sist uke, og vi er nå klare for å presentere den nye treningskolleksjonen.

For å feire det nye samarbeidet mellom PUMA og Marseille, har det også blitt lansert en ny treningskolleksjon som komplementerer de nye Marseille-draktene. Treningskolleksjonen er, som draktene, inspirert av havet. Dette gjør stilen komplett når du skal kombinere treningstøyet med de nye draktene.

Les mer om de nye Marseille-draktene her. Fotball spiller en stor rolle i Marseille, og klubbens supportere er kjent for å være noen av de mest lidenskapelige. De griper alle sjanser hvor de kan vise frem klubben og stoltheten, og det er ikke noen bedre måte å gjøre dette på enn med nytt Marseille-treningstøy. Alle plaggene har klubbens logo på, så du stolt kan vise hvem du holder med.

Kolleksjonen inneholder alt for enhver smak. Du finner også t-skjorter og caps, så du kan være best mulig forberedt til alle Marseilles kamper - enten om det er på selveste Stade Vélodrome, hjemme eller på gaten.

Finn det nyeste Marseille-treningstøyet fra PUMA her.