Sommerens største fotballsalg

adidas x EA Sports | Nye fjerdedrakter til de største adidas-klubbene

29.11.2018

Skrevet av Victor Kjeldstad

Elektronisk fotball og ekte fotball smeltes mer og mer sammen. Vi har sett verdensmesterskap og sko i begge verdener, og nå er det tid for Limited Edition-drakter. La oss ta en nærmere titt på de nye adidas x EA Sports-draktene.

adidas x EA Sports

For første gang noensinne samarbeider adidas og EA Sports om å lage fire Limited Edition adidas-drakter til fire av de mest populære adidas-klubbene i verden. Fjerdedraktene vil være med i FIFA Ultimate Team, om du har valgt Real Madrid, Bayern München, Juventus eller Manchester United som din favorittklubb. Men du kan skaffe deg alle skjortene hos Unisport akkurat nå, uansett hvilken klubb du heier på.

Limited Edition-fjerdedraktene er laget for å gjenoppfinne looken til de fire ikoniske klubbene, noe som gir trøyene deres eget personlige og digitale utseende, samtidig som de henter inspirasjon fra klubbenes bakgrunn.

adidas x EA Sports Real Madrid

De regjerende mesterne Real Madrids nye fjerdedrakt tar et steg vekk fra det tradisjonelle med et modig digitalt design. Limited Edition-drakten er laget med et “galaktisk” design, som refererer til klubbens kallenavn: Los Galácticos, som er en samling høyt profilerte Real Madrid-spillere. Ofte fra øverste hylle og med høye prislapper. Den mørkeblå skjorten har et hvitt stjernedesign som reflekterer Madrids nattehimmel og hyller klubben med alle stjernene som har evner fra en annen planet.

adidas x EA Sports Bayern München

Bayern München er kjent som ‘Stern des Südens’, og deres nye fjerdedrakt feirer denne forbindelsen og klubbens stjerner. Drakten har fått et stjernedesign, samt en rødfarge som representerer Allianz Arena på kampdagene hvor hele stadion kles i rødt. Bayern München-logoen er plassert på midten, noe som setter et større fokus på klubben som helhet.

Fortsetter under. .

adidas x EA Sports Juventus

Juventus er en stormakt i Italia og de har en stall fylt med superstjerner. Denne stallen ble enda sterkere med signeringen av Ronaldo i sommer. Juventus er oppdratt med en fremoverrettet tankegang, noe som også har resultert i 34 seriegull, og de er på vei mot deres 35. denne sesongen. Den nye fjerdedrakten er laget med et speildesign, laget i et iriserende utseende, som gjenspeiler evnen til å gjøre det uventede som Juventus er kjent for.

adidas x EA Sports Manchester United

Den siste fjerdedrakten er Manchester Uniteds, som kommer med et modig design perfekt laget for det 21. århundre. I hjertet av Manchester finner du gatetrender og mote, noe som har vært inspirasjonen for denne trøyen. Leopard-mønsteret har en tett tilknytning til Man Utd. Drakten er progressiv, innovativ og modig, og det er de ting man forventer av Manchester United. Trøyen vil gjøre spillerne til gamechangers på banen eller online, hvor du dominerer Ultimate Team.

Nå er det tid for å slå til hvis du ønsker den komplette looken når du skal dominere den virtuelle banen. Få den samme looken som ditt favorittlag og bli ett med dem når du kjemper deg gjennom Weekend League-kampene.

De nye draktene er allerede tilgjengelige på Unisport nå!