Salget vårt ble akkurat større og bedre! ❯

Liverpool med ny, svart drakt | Sjekk ut Limited Edition-drakten her!

28.08.2019

Skrevet av Lydia Nguyen

New Balance har nettopp lansert en svart Liverpool-drakt. Vi har sett at New Balance har gjort dette før, men det gjør ikke denne drakten mindre spesiell! Den hyller nemlig også en av klubbens største legender!

Rett før jul i fjor, presenterte New Balance oss for den fete Limited Edition Blackout Liverpool-hjemmedrakten. I år kom jula noe tidligere, da de allerede nå er klare for å gi oss en ny versjon!

Akkurat som i fjor, er den nye Limited Edition-drakten en kopi av hjemmedrakten, men i en svart utgave. Denne utgaven hyller (som hjemmedrakten) klubbens store legende, Bob Paisley, og at det i år er 100 år siden han ble født.

Det flotte nålestripede designet er inspirert av drakten som Liverpool brukte i 1982/83, da Paisley var manager for klubben. Og som en ekstra kul detalj, kommer også alle logoene på drakten i svart.

Men drakten er ikke bare laget for å se kul ut. Den er også laget av et materiale som sørger for at du føler deg komfortabel. NB DRY-teknologien holder deg tørr - uansett om du spiller fotball eller heier frem laget ditt på stadion. Den er også laget for å gi god bevegelsesfrihet.

Vi synes at den nye drakten er like kul som, eller kanskje enda kulere enn fjorårets utgave. Drakten kommer i et ekstremt begrenset antall og kommer til å bli revet ut av hyllene raskt, så her må du skynde deg hvis du vil sikre deg et eksemplar!

Du finner drakten blant resten av vårt store utvalg av Liverpool-produkter her!