Unisport Medlemmer | Du er først i køen

01.11.2021

Skrevet av Christian

Denne måneden gir vi alle våre medlemmer eksklusiv tilgang på vårt medlemssalg. Vi har satt sammen en måned med spesielle tilbud og konkurranser, for å si en takk til deg for å være en del av Unisport FC. Fra belønninger til eksklusive medlemstilbud, live-opplevelser og mer.

Er du ikke medlem enda? Det er ikke noe problem. Som Unisport FC medlem vil du være den første til å få tilgang til unike goder som eksklusive produkter, opplevelser og nyheter fra Unisport. Og det er helt gratis.


Bli Unisport FC medlem Logg inn på din Unisport FC

Eksklusive rabattkoder

Denne går ut til dere alle! Vi vil takke dere, våre medlemmer for at dere er en del av laget vårt og er med på å gjøre det hele mulig. Vi vil derfor gi dere en eksklusiv rabatt på 25% på nesten alle våre nye produkter. Se innboksen din, du har en rabattkode som venter. Om du er medlem, men har avmeldt deg. Bare oppdater din profil og meld deg til nyhetsbrevet igjen.

Om du er ett nytt medlem, vil du motta en rabattkode når du har laget en konto. Du vil ikke kunne innløse koden hvis du har annullert Unisport medlemskapet ditt. Du må da registrere deg på nytt, her Unisport FC, hvis du vil få koden din.


Bli en del av Unisport FC familien

Gratis trykk på fotballsko

Hele november tilbyr vi gratis trykk på alle sko for medlemmer. Når du bestiller nye sko fra Unisport kan du personalisere dem med ditt navn, nummer, emoji eller flagg - akkurat som de proffe spillerne

Når du har logget inn på profilen din, vil det ikke bli trukket noe for personalisering av fotballskoene dine. Prisen vil bli oppdatert automatisk..


Personaliser de nye skone dine

Eksklusivt medlemssalg

Hva er bedre enn å ha utstyret på stell? Få opptil 50% avslag på vårt store utvalg av fotballutstyr. Unisport medlemmer kan spare opp til 50% på fotballsko og sportsklær fra noen av de største merkene. Unisport tilbyr populære produkter for både menn, damer og barn. Gi deg selv en godt under Member November.


Du finner medlemstilbudene her

Vinn dine favorittprodukter

Logg inn i "Garderoben" og legg dine favorittprodukter til i "Mine favoritter" for å få sjansen til å vinne ALLE dine favorittprodukt. I slutten av November, nærmere bestemt 30. November, vil vi trekke en heldig vinner.

Du vil også motta oppdateringer når din favorittprodukter er på tilbud. En vinn vinn situasjon.


Gå til dine favorittprodukter

Vinn fantastiske fotballgaver!

Unisport FC er for alle. Klubben som bringer alle dine fotballdrømmer til virkelighet og i November blir alle medlemmer som handler over 2500 NOK på en ordre, automatisk med i trekning til å vinne noen fantastiske gaver!

Sammen med PUMA kan du vinne to billetter til enten en AC Milan eller Manchester City hjemmekamp i 2022!

Og sammen med adidas kan du vinne to billetter til enten en Real Madrid, Bayern Munich, Manchester United, Juventus eller FC Copenhagen kamp, og to billetter til enten en Sverige eller Tyskland landskamp i 2022!


Noe som er enda mer crazy er at du kan vinne et årsforbruk av fotballsko fra de nyeste kolleksjonene fra et merke du selv velger. Det inkluderer fire par sko: et par FG/AG, innendørs, kunstgress og et par sneakers! Og du får også mulighet til å vinne en hjemmedrakt, bortedrakt og tredjedrakt fra din favorittklubb!


I slutten av November, 30. November, vil vi trekke heldige vinnere ut av alle våre medlemmer! Vær oppmerksom på at flybilletter, overnatting og transport ikke er inkludert. Du kan lese om våre konkurransevilkår her og alle våre vinnere vil bli annonsert her.