Unisport-medlemmer | Dere står først i køen

01.11.2022

Skrevet av Ole-Kristian

Denne måneden gir vi alle våre medlemmer eksklusiv tilgang til vårt Unisport FC-univers. Vi har satt sammen en måned med spesielle belønninger, fordeler og konkurranser for deg som takk for at du er en del av Unisport FC.

Medlemsfordeler

Ikke medlem ennå? Det er ikke et problem. Som Unisport FC-medlem, vil du få unike fordeler som første tilgang til eksklusive produkter, opplevelser og nyheter fra Unisport. Og det er helt gratis.


- Tilgang til eksklusive medlemsprodukter
- En eksklusiv 25 % rabattkode som du kan bruke på nye produkter
- Gratis trykk på fotballsko
- Lagre favorittproduktene dine
- Spor bestillingene dine enkelt
- Se bestillingsloggen din
- Last ned fakturaer som PDF
- Raskere utsjekk uten å måtte skrive inn adresseinformasjon på nyttBli medlem i Unisport FC Logg på din Unisport FC-konto

Eksklusiv rabattkode

Denne er for dere alle! Vi ønsker å takke dere, våre medlemmer, for at dere er en del av garderoben vår ved å gi dere 20 % avslag på nye produkter. Sjekk innboksen eller søppelpostmappen, du har en rabattkode som venter. Hvis du er medlem, men har meldt deg av, oppdaterer du profilen din og abonnerer på nyhetsbrevet igjen. Rabattkoden gjelder for produkter som finnes på Unisportstore.no og kun egnet for engangsbruk i vår nettbutikk.

Om du er et nytt medlem vil du motta rabattkoden når du oppretter en konto. Du vil ikke kunne løse inn koden din hvis du har sagt opp Unisport-medlemskapet ditt. Du må registrere deg på nytt som Unisport FC-medlem hvis du vil løse inn rabattkoden.


Bli medlem i Unisport FC

Gratis trykk på alle fotballsko

Vi tilbyr gratis trykk på alle fotballsko for våre medlemmer. Når du kjøper et par med nye fotballsko fra Unisport, kan du personalisere dem med navn, nummer, emoji eller flagg - akkurat som proffene.

Når du er logget inn som medlem, vil du ikke bli belastet noe for personalisering av fotballskoene dine. Prisene vil automatisk bli oppdatert.


Personaliser de nye fotballskoene dine

Eksklusivt medlemssalg

Hva er vel bedre enn å unne seg litt shopping? Få opptil 50 % rabatt på vårt førsteklasses utvalg av fotballutstyr. Unisport-medlemmer kan spare opptil 50 % på fotballsko, sportsklær og mote fra noen av de største merkene. Unisport tilbyr populære produkter for både menn, kvinner og barn. Så kom i gang og gjør et kupp i løpet av Member November. Vi har samlet noen av våre beste tilbud her.


Finn medlemstilbud på salg

Vinn favorittproduktene dine

Logg inn i garderoben og legg til favorittproduktene dine i "Mine favoritter" for sjansen til å vinne ALLE favorittproduktene dine. I slutten av måneden, nærmere bestemt den 30. november, trekker vi en heldig vinner. Vinneren vil bli kåret og kontaktet direkte.

Du vil også motta oppdateringer når favorittproduktene dine kommer i salg! En real vinn-vinn situasjon.


Gå til dine favoritter

Vinn fantastiske fotballpremier!

Unisport FC er for alle. Klubben som bringer fotballdrømmene dine i live og i løpet av november vil alle medlemmer kunne vinne fantastiske premier og bli belønnet!

Vinn en signert Man City-drakt med PUMA

Når du kjøper et produkt fra Manchester City denne måneden, vil du automatisk være med i trekningen av å både vinne en signert Manchester City-skjorte og den begrensede 93:20-skjorten med Sergio Agüero på ryggen!

Manchester City har blitt en av de mest fremtredende klubbene i fotballverden over det siste tiåret, og det ser ikke ut som at de har tenkt til å gå på en trofétørke med det første. Du bør definitivt utforske Man City-butikken her på Unisport. Vi har drakter, merchandise, treningstøy og mye mer!

Vinn med adidas

Det er aldri for tidlig å starte forberedelsene til verdens største turnering. For å feire VM-sluttspillet får du en gratisadidas Al Rihla treningsball når du kjøper et par med adidas VM-sko. Denne fotballen er den nye adidas FIFA 2022 World Cup-ballen, også kjent som "Al Rihla". En av hovedinnovasjonene på ballen er Speedshell. Speedshell øker hastigheten i svevet og rotasjonen av ballen for å oppnå utmerket aerodynamikk og et perfekt skudd. Med ny innovasjon skal ballen hjelpe verdens beste spillere i jakten på det gjeveste trofeet i verden

Bli sponset av Unisport

Det som er enda mer sprøtt er at du kan vinne et års forbruk av fotballsko fra de nyeste kolleksjonene fra hvilket som helst merke du ønsker. Premien inkluderer fire par fotballsko: et par til FG/AG, et til innendørs, et til grus, i tillegg til et par med sneakers!
Alt du trenger å gjøre er å skrive en anmeldelse av dine siste kjøpte fotballsko i løpet av november. Finn fotballskoene dine her på bestillingene dine, gå til produktsiden og skriv din anmeldelse.

Vinn en hjemme-, borte- og tredjedrakt

OG du får også sjansen til å vinne både hjemme-, borte- og tredjedrakten til din favorittklubb! Alt du trenger å gjøre er å skrive en anmeldelse av den siste fotballdrakten du kjøpte, og gjøre dette i løpet av november. Finn den neste fotballdrakten din her på profilen din, gå til produktsiden og skriv din anmeldelse.


Mot slutten av måneden, nærmere bestemt den 30. november 2022, trekker vi alle de heldige vinnerne blant alle våre medlemmer! Du kan lese om våre konkurransevilkår her og alle vinnere vil bli annonsert her.