PUMA lager en eksklusiv presentasjonsboks til Unisport

Der ble som tidligere nevnt ikke spart på noe da PUMA presenterte Arsenals nye drakter i forrige uke. Et storslått arrangement med vannprosjekteringer foran London Eye viste de nye Arsenal fargene i selskap med PUMA logoen. Det var ikke kun her at PUMA ville imponere. For inn våre dører ble det levert en eksklusiv presentasjonsboks. Vi viser den frem her.

Avtalen mellom PUMA og Arsenal er den største noensinne for begge parter. PUMA er dog ikke ukjent for Arsenal. I en årrekke har PUMA hatt personlige avtaler med lang rekke av spillere fra The Gunners. De seneste medlemmene er Rosicky, Giroud, Cazorla, Arteta og Flamini. De tre sistnevnte var også med på presentasjonen av de tre nye draktene fra PUMA.

Hva gjør man når man gjerne vil gjøre det litt ekstra lekker og man ikke kan sende tre stjernespillere i en boks? Man lager bare en eksklusiv og personalisert presentasjonsboks med draktene pent pakket inn. Det er nettopp hva PUMA har gjort i forbindelse med presentasjonen av Arsenals nye drakter.

Du kan kjøpe den nye Arsenal F.C. drakten her599,-

Presentasjonsboksen kommer nemlig i gjennomsiktig rød i beste stil med The Gunners' karakteristiske farge. På toppen står det Forever, Victorious, Future som hver for seg representerer temaet for hver av draktene.

Forever danner rammene for hjemmedrakten og representerer de lojale fans som alltid stått og alltid vil stå bak deres klubb. Victorious er temaet for den gule bortedrakten som minner på noen av Arsenals mest minneverdige øyeblikk i klubbens historie. Future har du bygd inn i tredjedrakten med å lage et annerledes design og beskriver klubbens ambisjoner om å alltid være innovative og minst danne de beste rammer for klubbens fremtid – de store talentene fra ungdomslagene.

På forsiden er PUMA og Arsenal logoene plassert på siden av hverandre, mens hashtaggen #strongertogether er plassert under. Stronger Together er navnet på kampanjen PUMA har laget i forbindelse med lanseringen og det beskriver på mange måter det samarbeidet de partene har startet. Når man tar bort det øverste laget fra boksen har PUMA også ingravert Unisport, noe som gjør denne boksen ekstra spesiell for oss.

I boksen hadde PUMA unnlatt å sende tredjedrakten med. Derfor var det kun to av skuffene det var ekstra spennende å åpne. Til gjengjeld hadde PUMA lagt inn et lite brev, som kort fortalt forteller hvorfor PUMA og Arsenal er en perfect match. Vurdert ut fra det første resultatet som er kommet ut av samarbeidet, er vi veldig enig.

Du kan kjøpe den nye Arsenal F.C. drakten her599,-

ALT_TAG

Det er ikke hver dag man får en presentasjonsboks tilsendt på døren med sitt eget navn på. Så vi følte vi bare måtte dele den med dere. Vi er ihvertfall veldig imponerte over PUMAs engasjement i forbindelse med deres nye samarbeid med Arsenal. Hva synes du om boksen og hvilke drakter ville du ha mottatt i en presentasjonsboks? Del tankene dine med oss i kommentarfeltet under og på Facebook og Twitter.*