New Balance fullfører Liverpools draktsett med nye bortedrakt

Før man velger å bli Liverpool fan er det en ting man må akseptere: Det vil være en følelsesmessig rusjebane fra det øyeblikket man synger ordene "You'll Never Walk Alone" for første gang. Nå fullfører New Balance Liverpools draktsett med en ny bortedrakt som går dypt i klubbens suksessfulle minner.

For den hvite bortedrakten har gitt fansen mange gode minner gjennom klubbens histore. Selve designet er rent og enkelt. Med noen få detaljer i rødt, som for eksempel kragen, logoene og de røde stripene rundt ermene. Noen vil kalle det kjedelig og uinspirerende, men våre Liverpool fans her på kontoret er ikke blant dem:

Nice! Den er virkelig classy! Jeg elsker det hvite designet og jeg gleder meg til å se Sturridge gjør robotdansen i denne drakten, sier Malene fra kundeservice, som virkelig har vært nede etter Gerrard forlot klubben.

Stilrent og klassisk. Jeg skal garantert kjøpe den!, sier Patrick fra lageret, som generelt er en stum mann.

Det er en stor entusiasme over det nye designet her i Unisport HQ, men hva synes du selv? Får den deg til å synge "You'll Never Walk Alone"?