Hummel presenterer 2015/16-draktene til St. Pauli

St. Pauli er en veldig spesiell fotballklubb. Klubbens kultur er noe helt spesielt og selv om de har gjort det dårlig sportslig, har de fortsatt noen av verdens mest lidenskapelige og kjente fans. Disse fansene vil nå se klubben i deres ny drakter den kommende sesongen.

Hummel har tre St. Pauli drakter klare til 2015/16-sesongen, alle med meget forskjellig design, men som holder seg tro mot tradisjonene og den friske atmosfæren i klubben. Spesielt borte- og tredjedrakten har et energisk design som reflekterer klubbens filosofi på en perfekt måte.

Hjemmedrakten er jeg derimot ikke helt fan av, da brun er en farge som er veldig vanskelig. Hummel har allikevel gjort en god jobb, tatt fargene de kan velge mellom i betraktning.

Du finner alle draktene til St. Pauli her

Hummel er definitivt et merke som ikke er redd for å prøve noe nytt, som de beviste med Depotivo Guadalajara sin drakt mot homofobi. De fortsetter i den samme retningen med St Pauli sine nye drakter, men på en mer diskret måte.

Det er masser av variasjon på de nye draktene til St. Pauli, noe jeg er sikker på at klubbens lidenskapelige supportere vil like. Hva synes du om draktene?