Gjør Fotballdrømmer til Vikrelighet

22.01.2024

Skrevet av Irene

Når vi starter 2024, la oss ta en rask tur nedover memory lane for å feire det fantastiske året som var 2023 for Unisport FC-medlemmer.

I 2023, Unisport FC gjorde drømmer til virkelighet, og ga medlemmene noen fantastiske fotballopplevelser. La oss se tilbake på de spesielle øyeblikkene som gjorde dette året til lidenskap, overraskelser og den rene fotballgleden.

Tenk deg å møte fotballlegender helt ut av det blå, delta på eksklusive klasser med proffene og få drømmeopplevelser som fikk hjertet ditt til å rase av spenning. Unisport FC er mer enn bare en klubb; det er som et trygt sted hvor fotballdrømmer ikke bare får all kjærligheten, men også blir til virkelige eventyr.

PUMA King Fest i København 🎉

Unisport FC startet året med en fantastisk fest i København for lanseringen av PUMA KING. Butikken ble et livlig fotballsted for medlemmene, og vi holdt til og med en spesiell minifest med liveopptredener og DJ-sett av noen av Københavns kuleste skapere for å feire den nye PUMA-kongen. Det var en blast!

Marco Verratti's Surprise in Paris 🇫🇷

Tenk deg å lansere PSG-hjemmedrakten og få en personlig videohilsen fra Marco Verratti! Tre heldige Unisport FC-medlemmer opplevde denne overraskelsen i Paris-butikken, og gjorde en vanlig dag til et uforglemmelig minne.

adidas Masterclass med Andy Diouf og Elye Wahi ⚽

I hjertet av Paris fordypet Unisport FC-medlemmer en adidas Masterclass med Andy Diouf og Elye Wahi. Det eksklusive arrangementet ga ambisiøse fotballspillere innsikt og ferdigheter rett fra proffene, og drev lidenskapen deres for det vakre spillet.

Tastemaker Events 🌟

Ungdommer i Paris, København, London og Hilversum hadde det kjempegøy å teste ut skoene i løpet av en dag med fotballspenning. Men hold opp, hva er nedturen på Unisport Tastemaker-opplevelsen? Unisport Tastemaker-programmet er som VIP-passet for spillere over hele verden, og kobler dem opp med episke sjanser – tenk på unike fotballeskapader og prøv de hotteste utstyrsinnovasjonene. Alt vi ber om er at de skal sløse med deets på sosiale medier eller gi oss den virkelige praten om utstyret de har satt på prøve. Kan du bli den neste store Tastemaker? 🌟

Liverpool Extravaganza i København og Stockholm 🎤

Unisport FC arrangerte ikke én, men to fantastiske Liverpool-arrangementer! I Copenhagen, Stockholm, den ikoniske John Barnes stjal showet. Medlemmene kom tett på fotballheltene sine, og laget minner som gikk utover banen – de fikk til og med stille spørsmål til idolene sine! Disse eksklusive medlemsarrangementene lot ingen detaljer være uberørt, og sørget for at hvert medlem fikk en uforglemmelig opplevelse.

Grand Paris Girls Cup 🏆

Mens verdensmesterskapet for kvinner i 2023 foregikk down under, slo Unisport og Nike seg sammen for å skape noe spesielt for spillerne i Stor-Paris. De organiserte en fotballturnering for kvinner,gi en shout-out til det utrolige talentet i regionen. Det var en feiring av kvinnefotballens fortreffelighet sammen med storheten til årets største turnering!

Dream Week i September 🌟

September var ekstrem for Unisport FC – vi nådde en massiv milepæl av 1 million medlemmer!Feiringen utspant seg som drømmeuken, en ukes lang fiesta der medlemmene suget inn gleden av fotball, kameratskap og felles drømmer. Medlemmene scoret stort med premier fra adidas, Nike og PUMA, inkludert VIP-billetter for å se Arsenal, PSG og Bayern München live. Tenk deg spenningen – ett heldig medlem fikk til og med tittelen Tastemaker, mens tre andre scoret signerte Manchester City-skjorter av Haaland, Foden & Bruyne!

Jersey Lab - Design Din Egen Drakt 🎨

Design din egen unike fotballdrakt i vårt nye Jersey Lab! Unisport FC-medlemmer har den eksklusive sjansen til å designe sine egne fotballskjorter gjennom Jersey Lab. Enten på nett eller i butikker, er det en unik mulighet til å gjøre lidenskap til et håndfast uttrykk. Design din helt egen ut-av-denne-verden fotballskjorte med spesiallagde merker og spesielle fonter fra fotballkulturen.

Liverpool Dream Experience 🌈

Sammen med Nike og Liverpool FC ga Unisport liv til magien i fotball to heldige medlemmer og deres barn. Se for deg dette: to unge Unisport side om side med en av verdens beste forsvarsspillere – en drøm ble virkelighet. De spilte ball med Van Dijk på et sted hvor fotballlegender hadde satt sine spor. Smilene i ansiktene deres sier alt – dette er øyeblikkene som blir evige minner for fotballfans, unge og voksne.

Manchester City Dream Experience 🌟

September var en milepæl for oss – å nå 1 million medlemmer krevde en feiring! For å markere anledningen hadde vi en uke med utrolige konkurranser. En fremtredende premie var en fotballfans drøm som gikk i oppfyllelse – en tur til Manchester City med PUMA! Og de heldige vinnerne? Våre norske venner, Solveig og hennes fotballglade 11 år gamle sønn, Henrik. Etter kampen møtte Henrik Kyle Walker. For Solveig og Henrik var det intet mindre enn å vinne denne turen!

Kort oppsummert 😎

I et inderlig trekk laget Unisport FC uforglemmelige opplevelser for unge fans. To spirende Liverpool-supportere fordypet seg i verden til sin elskede klubb, mens en ung City-fan levde hele Manchester City-opplevelsen. Disse drømmemøtene strakte seg utover feltet, og preget varige minner i disse unge hjertene.

Mens teppet grasiøst faller på den ekstraordinære reisen som var 2023, fremstår Unisport FC som en drømmekatalysator, en kilde til grenseløs glede og et fellesskap der fotballen overskrider banen. Minnene etset i hjertene til våre medlemmer står som et vitnesbyrd om klubbens urokkelige forpliktelse til å gjøre fotballdrømmer til virkelighet, og sette et varig preg på det vakre spillet. Når vi ser fremover, forblir Unisport FC standhaftig i sitt oppdrag om å veve drømmer til virkelighet, én uforglemmelig opplevelse om gangen. ⚽🌟

Medlemsfordeler 🏆

Her er din gyldne billett til fotballmagi! Å bli medlem av Unisport-familien handler ikke bare om å være medlem; det handler om å låse opp en verden av utrolige muligheter. Dine fotballdrømmer kan bli en realitet, og det beste? Du kan dele disse fortryllende øyeblikkene med dine nærmeste.

Hos Unisport FC betyr det å være medlem å feire det pulserende fotballsamfunnet hele året. Dykk ned i en skattekiste av eksklusive medlemsfordeler, kjøp unike produkter og scor i giveaways som gjør fotballdrømmer til virkelighet.

- Gratis trykk på fotballsko: Gjør disse fotballskoene virkelig dine med et tilpasset preg – ditt navn, nummer, emoji og flagg!

- Vinn billetter til episke kamper og mer: Få en sjanse til å være på tribunen for spennende fotballkamper og andre spennende premier.

- Eksklusiv tilgang til arrangementer og giveaways: Bli en del av handlingen med invitasjoner til eksklusive arrangementer og få spennende giveaways.

- Jersey Lab: Slipp kreativiteten løs og design din egen fotballskjorte, for hvorfor ikke?

- Tilgang til eksklusive medlemsprodukter: Få hendene på produkter som er laget eksklusivt for Unisport FC-medlemmer.

- Lagre Favorittene dine: Aldri miste oversikten over ting du må ha – lagre dem for en rask gjensyn.

- Rask utsjekkingsprosess: Fordi mindre tid brukt i kassen betyr mer tid til å nyte spillet!

- Tastemaker muligheter: Bli med i rekken av Tastemakerne våre og nyt unike testmuligheter for fotballutstyr. Del dine tanker og bli en del av noe ekstraordinært!

Ikke gå glipp av det – bli Unisport-medlem og dykk inn i en verden der fotballdrømmer alltid er innen rekkevidde! 🌟

Registrer deg gratis. Bli med i Unisport FC